Strona główna Kultura Aktualne Wydarzenia HOW DARE YOU ALEXIS już w najbliższą sobotę zagra w ZaZoo.

HOW DARE YOU ALEXIS już w najbliższą sobotę zagra w ZaZoo.

Po sukcesie otwarcia, już w najbliższą sobotę 11 czerwca o godz. 21:15, na plaży w ZaZoo Chillout Beach Bar, zagra HOW DARE YOU ALEXIS.
Plaża zlokalizowana za mostem Zwierzynieckim na tyłach wrocławskiego Zoo będzie gościć kwartet z Poznania w składzie: Witold Skrzypczak – wokal, sampler; Darian Kopaniarz – bas, gitara, wokal; Mikołaj Brygała – klawisze, sample, elektronika; Marcin Gałduszyński – sampler, perkusjonalia.
Różnorodna i bogata przeszłość muzyczna chłopaków (Hellow Dog, Tempfolder, Uliczny opryszek (!), Distoria) nie pozwala na wciśnięcie HDYA do ciasnej szuflady, a co najwyżej do przepastnej komody muzyki elektronicznej.  Wykorzystując rytm żywego basu, organicznych przeszkadzajek, zaraźliwych melodii i dopieszczonych sampli, serwują po prostu dobre piosenki. Ich cel: zmęczyć energetycznym rytmem, równocześnie kojąc zmysły zaraźliwymi melodiami. Sami o sobie mówią, że HDYA to niczym nie skrępowany, długotrwały projekt spełniający ich zachcianki muzyczno estetyczne.
Zespół ma na koncie wydaną w 2013 roku własnym sumptem EPkę „Show Me Yours”, ograną na koncertach w Polsce i za granicą. Na tegorocznych koncertach, oprócz starszych utworów, zaprezentują materiał z nowej EP’ki What Went Wrong oraz nowych utworów z nadchodzącej płyty która ukaże się na jesieni 2016.

PODOBNE ARTYKUŁY

0 1254